Úvod » Hlavní stránka

SAN MARINO DOLNÍ LOUČKY - 1.FC KVĚTNICE TIŠNOV

publikováno 25.10.2016

V MÍSTNÍM DERBY VYHRÁLA KVĚTNICE

I když se hrálo v hale v Tišnově, tak hráči Květnice byli jako hosté ,protože asi víte ,že Loučky mají také jako domovskou halu tu tišnovskou.Ale co se asi nevědělo i když někteří tušili, kdo bude vítězem večerního duelu a  o všem se rozhodovalo ve večerním zápase,  před celkem solidně zaplněnou halou a za pohledu kamer tišnovské televize.

Skore otevřel již ve 3.min LUKÁŠ PANOVSKÝ 0 - 1.Ale již v 7.min tentýž hráč neproměnil penaltu.V 11.min vstřelil branku  na krásných    0 - 2  MARTIN CHLUP. Ale  v 13 .min ukazují drápky domácí Loučky a snižují na 1 - 2.a již minutu nato  v 14.min srovnávají na 2 - 2.Drama veliké, diváci burcují své týmy a jak v hledišti tak i na hřišti je znát obrovská nervozita .Tu pro hosty z Květnice v 17.min uklidnuje JAROSLAV ŠNÉDAR a zvyšuje na 2 - 3. S tímto výsledkem odcházi diváci na přestávku.Dávají si uklidnující štamprdli ,pivo nebo  cigárku .Ale pro fanoušky domácích Louček se už nic optimistického ve druhém poločase neděje a radují se skoro pořád jen hosté z Květnice .22.min na 2 - 4 zvyšuje MARTIN CHLUP a ještě v téže minutě stejný hráč navyšuje skore na 2 - 5 . A když v 26.min navyšuje na rozdíl čtyř branek 2 - 6 TOMÁŠ MARVAN je asi o vítězi utkání rozhodnuto .V 33.min samostatnými kličkami přidává další branku hostů na 2 - 7 ALEŠ KŘÍŽ . V 35 min koriguje špatný výsledek na 3 - 7  střelec domácích. Ale na dovršení skore se do tabulky střelců přidává podruhé ALEŠ KŘÍŽ v  37.min a dává na konečných                           3 - 8.

Byl odehraný krásný zápas se spoustou krásných branek ,ale již poněkolikáté se ukázalo ,že nemusí vyhrát běhavé a často solující mládí ,ale že se dá vyhrát kolektivně a hlavně chytrou hlavou a zkušeností.

JIž nyní se těšíme na další domácí zápas 5.11. proti ARSENALU BRNO ,ale ještě předtím se odjedeme podívat na zápas o první místo v tabulce do HAVLÍČKOVA BRODU a to již tuto sobotu.