1.FC KVĚTNICE TIŠNOV - BRIKETY - PELETY ŠTĚPÁN VYŠKOV

publikováno 17.10.2016 (aktualizováno 20.10.2016)

První vítězství na domácí půdě

K dalšímu zápasu nastoupila Květnice proti soupeři z Vyškova

.Začátek zápasu byl pro tišnováky super, když v 5.min se trefil LUKÁŠ PÁNOVSKÝ a již v 8.minutě MICHAL NEUDECKER. A do poločasu se skore nezměnilo.Ovšem po přestávce, kde se již probírala povinná výhra našich kluků přišel doslova šok.

21.min soupeř snižuje  2 - 1.   22.min soupeř srovnává 2 - 2.   23.min soupeř vede 2 - 3 .Chvilkový výpadek tišnovských hráčů probouzí diváky. Ti jsou kousek od infarktu.

Ovšem kluci KVĚTNICE se zvedli a již v 24.min srovnává TOMÁŠ MARVAN.  3 - 3.      Na 4 - 3 zvyšuje ve stejné 24. minutě  MARTIN CHLUP ,Na  5 - 3 zvyšuje 25.min  MARTIN JANAS . A na konečných 6 - 3 v 29.min skoruje opět MARTIN CHLUP.

napínavém a střelecky a golově hojném zápase se prosadili domácí futsalisté a udělali asi nejen sobě, ale i fanouškům radost.

Již nyní se těšíme na sobotní duel tišnovských a loučských borců .Věřím, že přijde spousta fanoušků z obou táborů a uvidíme zajímavý duel .