Úvod » Hlavní stránka

1.FC KVĚTNICE TIŠNOV - REMOS OSLAVANY

publikováno 11.10.2016 (aktualizováno 16.10.2016)

PRVNÍ UTKÁNÍ V NOVÉ SEZONĚ NA DOMÁCÍ PŮDĚ

Vstup do utkání s nováčkem divize E domácím příliš nevyšel, už uvodní rána z rohu propadla golmanovi až do branky a stav 0 - 1 nikdo nečekal. V deváte minutě se podařilo Jardovi ŠNEDAROVI  srovnat na 1 - 1. Bohužel již v 19.minutě  na 1 - 2 zvyšuje soupeř po chybě Panovského. Ale již v 17.minutě srovnává na 2 - 2  ALDA KŘÍŽ. S tímto skore se šlo na přestávkovou pauzu.

Po přestávce soupeř opět po chybě obrany zvyšuje na 2 -3 .V 29.minutě se podařilo srovnat MARTINU CHLUPOVI a stav je optimistický 3 - 3.  Bohužel v 34.minutě přichází faul na útočícího hráče po chybě Aldy Kříže a následuje červená karta a hra v oslabení ,v jeho samém závěru inkasují domácí počtvrté a stav v 36,minutě je 3 - 4. Ani následná hra s hráčem v poli, ale výsledek nezvrátila.

Bohužel dnešní utkání se našim hráčům moc nepovedlo a spousta vlastních chyb od všech hráčů včetně golmana způsobila prohru na domácí půdě. Ale všichni sportovní fandové vědi ,že někdy přichází utkání blbec ,kdy se vůbec nic nedaří a soupeř na co sáhne to mu vyjde. Ale všichni se již těšíme  na sobotu , když se opět na domácím hřišti ve 20.00 utkáme s týmem Brikety -pelety Štěpán Vyškov a věříme ,že uvidíme vítězství domácích  .Přijdte podpořit  náš tým a zpříjemnit si  sobotní večer  .