Úvod » Hlavní stránka

Začala nová sezona divize E pro rok 2016 - 2017

publikováno 03.10.2016

FC KALÁBEK SPORT BRNO - 1.FC KVĚTNICE TIŠNOV

K úvodnímu utkání nové sezony nastoupili hráči KVĚTNICE TIŠNOV proti lonskému vítězi soutěže a to mužstvu FC KALÁBEK  SPORT BRNO na palubovce bohunické haly v sobotu večer.

První poločas začal tak jak se dalo očekávat opatrnou hrou obou týmů .Ale bylo vidět, že náš tým má trochu navrch To se potvrdilo a náš tým šel do vedení 0 - 1 a tak ocházel i do šaten na poločasovou přestávku.

Do druhé půle přišel tišnovský tým jako kdyby je polili štastnou vodou ,do čeho tišnovští hráči kopli a to hlavně po povedených akcích to tam padlo .Takže brzo bylo skore blízko vítězství hostujícího týmu .Soupeř se ještě snažil zvrátit utkání závěrečnou hrou s brankářem v poli ,ale vynikající hra hráčů a perfektní zákroky KARLA MACHAČE znamenali tři první body v nové sezoně a vítězství 2 - 5.

Za náš tým skorovali KŘÍŽ Aleš, PANOVSKÝ Lukáš, CHLUP Martin ,NEUDECKER Michal a BRODECKÝ Marek ,ale je potřeba pochválit všechny hráče za předvedený výkon.

A jak se jim bude dařit dál ,na to se přjdte podívat v sobotu 8.10. do tišnovské haly, kde se ve 20.hodin střetnou s nováčkem soutěže s týmem REMOS OSLAVANY.