Úvod » Hlavní stránka

TECHNIKA BRNO -1.FC KVĚTNICE TIŠNOV

publikováno 14.03.2016

Důležité utkání bylo vítězné

.K dalšímu utkání nastupovali hráči KVĚTNICE proti týmu TECHNIKA BRNO v hale v Křenovicích.

Začátek utkání patřil našim hráčům a již v 8.min se trefil Jarda ŠNEDAR a stav byl 0 - 1. V 17.min navýšil na 0 -2   Lukáš  PANOVSKÝ.  Tímto skore skončil první poločas.

Do druhého polčasu vstoupil lépe soupeř a v 29.min snížil na 1 - 2.  Uklidnění pro naše kluky přinesla střela Patrika KUČERY a gol na    1  -3 v 32.min  Již o minutu později v 33.min zvyšuje Lukaš PÁNOVSKÝ z pok.kopu po faulu na 1 - 4.

Zavěrečný gol ze strany hostí vsítil CHLUP Martin v 37.min na 1 - 5.    Na tento gol ještě soupeř odpověděl střelou a následným golem v 39.min a uzavřel skore na konečných 2 - 5.   Nutno podotknout že výborný výkon podal JARA ŠTAIF v brance.

Na hráčích obou týmů bylo vidět již únavu za celou sezonu a hodně treninku v nohách na jarní část fotbalových soutěží.

Touto výhrou si hráči 1.FC KVĚTNICE TIŠNOV zajistili druhé místo v divizi E futsalové soutěže.

V DALŠÍM KOLE  BUDE NAŠIM SOUPEŘEM HAVLÍČKŮV BROD V SOBOTU 19.3.V TIŠNOVĚ ,,POZOR V 21 HOD