Úvod » Hlavní stránka

SAN MARINO DOLNÍ LOUČKY -1.FC KVĚTNICE TIŠNOV

publikováno 22.02.2016

POVINNÉ VÍTĚZSTVÍ

Kdalšímu zápasu nastupoval tišnovský celek na domácím hřišti a přesto byl hostem .Soupeřem bylo DOLNOLOUČSKÉ        SAN MARINO ,které má tišnovskou halu jako domácí hřiště ,ale to asi všichni vědí.Vcelku solidně zaplněná tišnovská hala na poměry jinde v divizi i druhé lize bych napsal přeplněná hala a to i přesto, že opět byl v sokolovně ples, a tak nefunguje ani vchod, ani záchody, ani občerstvení i když soupeř zajistil drobné občerstvení.

Ale již k zápasu samotnému.Tak jak tišnovští hráči očekávali celý zápas hráli do zatažené obrany a tím pádem je zápas vcelku pro diváky nezajímavý, ale účel světí prostředky a tak padlo málo golů, ale skoro ve všech případech do soupeřovy branky.

Skore otevřel již v 9.min po počátečním otukávání Patrik KUČERA 0 - 1.Ipřesto že bylo hodně šancí do poločasu se skore neměnilo .

Druhý poločas začal a již v 23.min MICHAL NEUDECKER zvyšuje na 0 - 2 .O dvě minuty později v 25.min navyšuje na 0 - 3        opět MICHAL NEUDECKER.    A do třetice a svůj hatrick završuje v 35.min MICHAL NEUDECKER  0 - 4. Čestný úspěch hostů přichází v 37.min  na konečné skore 1 - 4

Je potřeba pochválit diváky obou týmů , že přišli podpořit své týmy.

Již tuto sobotu 27.2. ve 20 hod další domácí  zápas soupeřem bude LAZOR VYŠKOV.