Úvod » Hlavní stránka

1.FC KVĚTNICE TIŠNOV - KALÁBEK BRNO

publikováno 09.02.2016

Poněkud smutný konec soboty

K dalšímu zápasu nastoupili naši hráči k důležitému utkání o první místo v tabulce v tišnovské hale proti týmu KALÁBEK BRNO.  Naši hráči začali špatně a již ve 4.min jsme prohrávali 0 - 1.Ovšem tento gol byl na dlouho posledním golem, který soupeř vsítil .   Již v 5.min srovnavá skore na 1 - 1 MICHAL NEUDECKER.V 9.min zvyšuje na 2 - 1 opět MICHAL NEUDECKER. Vedeme odcházíme bočním vchodem na čerstvý vzduch vstřebat první poločas a močit za popelnice..

Do druhého poločasu jsme vyrazili stečí a již v 24.min zvyšuje ŠNÉDAR JAROSLAV na 3 - 1. O dvě minuty později zvyšuje  v 26.min CHLUP MARTIN na 4 - 1. Zdá se být rozhodnuto ,ovšem opak je pravdou.Soupeř, který byl celých třicet minut pod tlakem domácích a nezmohl se téměř k ničemu začal hrát deset minut před koncem  power play a ukázal, proč je na prvních místech tabulky divize E.  33.min 4 - 2, 36 min  4 - 3, 38.min 4 - 4, 40.min 4 - 5 .Naši hráči si nedokázali poradit s jejich dobře nacvičenou hrou s brankářem v poli a během deseti minut ztratila Květnice vyhrané utkání a odcházela se sklopenou hlavou . Ale náši hráči předvedli kvalitní výkon ,který dal zapomenout na minulé utkání v Hustopečích a nechybělo moc a byli doma tři body. NEVADÍ.    Za čtrnáct dní 20. února se potkáme na tišnovské palubovce s celkem SAN MARINO Dolní Loučky .Přijdte se podívat