Úvod » Hlavní stránka

1.FC KVĚTNICE TIŠNOV - FC KLOBOUČKY

publikováno 25.01.2016

Povinné vítězství

Kdalůšímu zápúasu na domácí palubovce nastoupili hráči KVĚTNICE proti mladíkům z Klobouček .

Již od první chvíle se zápas vyvíjel jednoznačně pro domácí .Poločasový výsledek byl příznivý 6 - 2 a tak diváci odcházeli spokojeně na přestávku. V druhé půli se obraz hry nezměnil a tak konečné skore 12 - 4  velice jasné vypovídá o obrazu hry.                 Goly domácích CHLUP MARTIN 4x ,KUČERA PATRIK 4x, PANOVSKÝ LUKÁŠ 2x,FIC MILAN 1x ,MARVAN TOMÁŠ 1x.          Další domácí vítězství potvrdilo tří bodový náskok před naším příštím domácím soupeřem KALÁBKEM BRNO                  .V tabulce střelců se domácí MARTIN CHLUP posunul na třetí místo                                                                                                    .TAK NEPROHRÁT O VÍKENDU S HUSTOPEČÍ A TĚŠIT SE NA KALÁBEK .