Úvod » Hlavní stránka

1.FC KVĚTNICE TIŠNOV - TOKA BRNO

publikováno 11.01.2016

Zasloužené vítězství

K dalšímu mistrovskému utkání divize E nastupovali tišnovští futsalisté pod velikou diváckou kulisou ,proti celku TOKA Brno.Soupeř, se kterým jsme v lonské sezoně dvakrát prohráli a v podzimní části soutěže jsme remizovali u nich 3 - 3.Bylo potřeba zabrat a soupeře na domácí půdě porazit a po prohře KALÁBKU Brno se vyhoupnout na první místo tabulky .

Ovšem utkání se vůbec nevyvíjelo podle představ diváků a asi ani domácích hráčů. Ve 12 min soupeř otevřel skore a vedl     0 - 1. Ale již v 15.min srovnával NEUDECKER na  1 - 1. Ale již v 16.min opět vedl 1 - 2. Do poločasu se podařilo srovnat v 19.min na 2 - 2 gol vstřelil KUČERA. Do šaten a do restaurace se odcházelo v dosti skeptické náladě .Ovšem to ještě nikdo netušil, v jaký střelecký galakoncert se promění druhá polovina.

Skore otevřel  v 23.min CHLUP  stav  3 - 2. V 26.min přidal další gol KŘÍŽ 4 - 2. Následoval MARVAN  5 - 2 ,PÁNOVSKÝ  6 - 2,  ŠNEDAR 7 - 2 , CHLUP 8 - 2 a na závěr MARVAN 9 - 2 .A soupeř si dává jeden čestný ve druhém poločase na závěrečných    9 - 3    Druhý poločas se opravdu povedl  a soupeřův golman nebyl daleko od toho, aby po opravdu nadherných golech, nehodil do hřiště ručník .Však i diváci poslední chvíle zápasu fandili a skandovali KVĚTNICE ve stoje HOŠI DĚKUJEM.