Úvod » Hlavní stránka

1.FC KVĚTNICE TIŠNOV - ARSENAL BRNO

publikováno 14.12.2015

OPĚT DALŠÍ REMIZA

K dalšímu utkání v tišnovské hale nastoupila 1.FC KVĚTNICE proti celku ARSENAL BRNO .

Soupeř se do nás pustil dosti zvostra a přihlížející diváky trochu zamrazilo .Již v první minutě 0 - 1. Další šok 5.min 0 - 2 .Tišnováci se otřepali z vývoje utkání a v 9.min koriguje stav MARTIN CHLUP na 1 - 2.již o minutu později10.min vyrovnává PATRIK KUČERA  2 - 2. Tento stav vydržel až do poločasu .

Druhý poločas začíná lépe pro tišnováky a 25.min na 3 - 2 zvyšuje TOMÁŠ MARVAN .Bohužel v 26.min srovnává soupeř na       3 - 3  Pro náš tým další pohroma, když se soupeř trefuje po čtvrté v 30.min a vede 3 - 4. Po velké snaze tišnováků se daří          v 36.min srovnat a to MARTINU CHLUPOVI na konečných  4 - 4.