Úvod » Hlavní stránka

1.FC KVĚTNICE TIŠNOV - TECHNIKA BRNO

publikováno 01.12.2015

DŮLEŽITÉ VÍTĚZSTVÍ

K dalšímu utkání na domácí palubovce nastoupila KVĚTNICE TIŠNOV proti týmu TECHNIKA BRNO. Tentokrát nešlo jen o vítězství na domácí půdě ,ale o přímý souboj o druhé místo v tabulce futsalové divize E.                                                             Naši hráči nastoupili celkem důrazně a bušili svými útoky do uzavřené obrany hostů. Až v 15.min se podařilo dobře chytajícího golmana hostů prostřelit a na 1 - 0 otevírá skore  ŠNÉDAR  . Již o čtyři minuty později v  19.min přidává další gol NEUDECKER   a mění skore na 2 - 0.Tímto poměrem končí i první poločas. Kdo si odskočil a nebo se zdržel v restauraci nestihl třetí gol Tišnova již v 21.min, kdy se opět trefil ŠNÉDAR  a stav 3 - 0 vypadal nadějně.Jenže soupeř se nevzdává a o minutu později 22.min koriguje výsledek na 3 - 1.  A dokonce v 27.minutě stahuje skore na 3 - 2 .Začíná opět futsal, který burcuje fanoušky k povzbuzování a zvyšuje možnost infarktu.Soupeř hraje s golmanem v poli a Tišnov brání výsledek . Jenže skutečnost ,že nehraje nováček,  ale zkušený tým KVĚTNICE rozhoduje a v 39.minutě střílí vítězný a pojištující gol CHLUP a stav 4 - 2 je konečný a  rozhodující .                                                                                                                                                          TÍMTO VÝSLEDKEM POTVRZUJEME DRUHÉ MÍSTO TABULKY .