Úvod » Hlavní stránka

LAZOR - DOMUS Vyškov - 1.FC Květnice Tišnov

publikováno 21.11.2015

Výhra na palubovce ve Vyškově

K dalšímu zápasu podzimní části  futsalové divize E nastoupil tým 1.FC KVĚTNICE TIŠNOV proti soupeři z druhé půle tabulky    LAZOR VYŠKOV.Za přítomnosti asi padesátky diváků se rozhořela bitva přesně ve dvacet hodin domácího času.                       Uvod patřil hráčům Květnice a již ve 2.minutě Martin JANAS otevírá skore  na 0 - 1 . Poté začal trochu nervozní poločas z pohledu tišnovského diváka ,kdy mladí běhaví kluci Vyškova začli trochu zlobit .10 min  srovnáno 1 - 1. V 15.min vedou domácí  2 - 1. Ještě v téže minutě Květnice srovnává PATRIK  KUČERA   2 - 2 .O minutu později v 16.minutě opět vedou domácí 3 - 2 .   O minutu později v17.minutě srovnává JAROSLAV ŠNÉDAR  na 3 - 3.   Tímto výsledkem skončil první poločas a odcházelo se do kabin a diváci diskutovat o průběhu zápasu .To ještě nikdo netušil, jak se jednoznačně bude vyvíjet zbytek zápasu..               Začíná druhý poločas 21.min JAROSLAV ŠNÉDAR  3 - 4. 26.min opět JAROSLAV ŠNÉDAR 3 - 5. 27. min MICHAL NEUDECKER  3 - 6 . 30.min LUKÁŠ PANOVSKÝ 3 - 7 .37.minuta MARTIN CHLUP 3 - 8. 39.MIN opět MARTIN CHLUP na konečných 3 - 9.                                                                                                                                                                    Ne že by soupeř přestal hrát ,ale ukázala se zkušenost tišnováků a svého soupeře naprosto jasně přehráli .Nutno jen dodat, že ani tišnovští hráči, ani diváci nejeli zbytečně šedesát kilometrů a odvezli se tři důležité body .A po prohře hráčů TECHNIKY BRNO v tomto kole, se posouváme na druhé místo tabulky.Nyní se již budeme těšit na další domácí utkání v sobotu právě proti jmenované TECHNICE Brno .Těšíme se na Vás  FANOUŠCI 1.FC KVĚTNICE TIŠNOV.