Úvod » Hlavní stránka

FC KLOBOUČKY -1.FC KVĚTNICE TIŠNOV

publikováno 26.10.2015

Vítězný výjezd do Křenovic.

K dalšímu mistrovskému utkání nastoupili hráči KVĚTNICE v hale v Křenovicích proti hráčům FC KLOBOUČKY. Začátek utkání se nevyvíjel dobře, již v první minutě hráči Tišnova prohrávali jedna nula. Ovšem již za dvě minuty bylo skore vyrovnáno na jedna jedna .Až do poločasu se soupeř snažil držet krok, ale naši krok po krůčku soupeře přehrávali a tak se na přestávku odcházelo za stavu 1:3 .  V druhé půli již soupeř odpadl jak fyzicky, tak herně a domů se odjíždělo s výsledkem 3:10 .V což nikdo ani nedoufal.

Branky
2.min.   1:0 23.min. Chlup 1:4
4.min. Prokeš 1:1 25.min.   2:4
12.min. Marvan 1:2 27.min. Marvan 2:5
19.min. Panovský 1:3 32min. Chlup 2:6
.     34.min. Panovský 2:7
      35.min. Neudecker 2:8
      35.min. Kříž 2:9
      37.min. Neudecker 2:10
      39.min.   3:10

SPOKOJENÍ FANOUŠCI DĚKUJÍ ZA PŘEDVEDENÝ VÝKON.