Úvod » Hlavní stránka

1.FC KVĚTNICE TIŠNOV - Brikety - pelety Štěpán VYŠKOV

publikováno 20.10.2015

Domácí výhra

První domácí utkání a hned první výhra nad týmem z Vyškova .Po celkem podařeném začátku fanoušek byl zklamán skorem,,které se ani po tolika střelách nechtělo zvedat.Až v 10.minutě zahájil skore NEUDECKER  na 1 - 0.Po pár chvílích tvrdeho boje zvyšoval KUČERA 18.min  na 2 - 0.Do kabin se odchází za příznivého stavu . V druhé půli už tišnovský tým dirigoval běh utkání ,když v 26.min zvyšuje PANOVSKÝ z přímého kopu na 3 -0. O pár minut později v 32 minutě zvyšuje na 4 - 0  JANÁS .A na konečných 5 - 0  upravuje  v  37. minutě opět PANOVSKÝ

.PĚKNÝ FUTSAL, BOJOVNOST A HODNĚ GOLŮ TO SE FANOUŠKŮM LÍBÍ A TĚŠÍ SE NA PŘÍŠTÍ DOMÁCÍ ZÁPAS ZA ČTRNÁCT DNÍ .