Úvod » Hlavní stránka

TOKA BRNO - 1.FC KVĚTNICE TIŠNOV

publikováno 11.10.2015

TOKA BRNO - 1.FC KVĚTNICE 3 - 3

.K druhému zápasu jsme nastoupili opět ve sportovní hale v Rousínově proti družstvu TOKA Brno .                                              Ůvod utkání patřil hráčům KVĚTNICE, když soupeř hrál ze začátku utkání poněkud zakřiknutě a již v 11.minutě byl stav po golech Chlupa a Marvana 0   - 2- . Minutu před koncem poločasu soupeř snížil na 1 - 2 a s timto  výsledkem se odcházelo do kabin .

Druý poločas začal úplně jinak než pvrní, soupeř hrál bojovněji hra přecházela z jedné strany na druhou se spoustou šancí na obou stranách .V 33.minutě se podařilo Neudeckerovi zvýšit na 1 -3. Poté přišla dvouminutovka soupeře ,když během chvíle snížil na   2 - 3 a hned o minutu později v 35.minutě na 3 - 3 .

Oba dva týmy měli v závěru po pěti útočných faulech. V poslední vteřině utkání soupeř udělall šestý faul a byl nařízen trestný kop k němu se nakonec postavil kapitán týmu Martin Janas a bohužel pro fandící tišnovské diváky neproměnil a tak stav utkání zůstal na konečném skore 3 - 3                                                                                                                                               Takže ani napotřetí se hráčům 1.FC KVĚTNICE TIŠNOV nepodařilo zvítězit ,ale po bojovném výkonu je i remiza uspokojením.