Úvod » Hlavní stránka

MITRA BRNO -1. FC KVĚTNICE TIŠNOV 5:11

publikováno 04.10.2015 (aktualizováno 06.10.2015)

První vítězství hráčů 1.FC KVĚTNICE

První zápas v nové sezoně proti týmu MITRA BRNO, který postoupil z nižší soutěže se našim hráčům povedl . Naši nastoupili     s velkou chutí vyhrát a také to bylo vidět na hřišti .Již v v 17 minutě náš tým vedl o pět branek .Naši hráči pak trošku zpomalili   a polevili v obraně a soupeř vsítil branku. Do šaten se odcházelo na poločasovou přestávku při skóre 1:5 .

V druhém poločase se oba týmy rozhodli hrát útočný futsal, bez velké povinnosti bránit. Konečný stav 5:11 to dokazuje .    Děkujeme hráčům za předvedený výkon a zisk tří bodů do nového ročníku soutěže.

Brakny
4.min. Marvan 0:1  22.min.   2:5
5.min. Kučera 0:2 23.min. Marvan 2:6
11.min. Janás 0:3 24.min. Chlup 2:7
15.min. Brodecký 0:4 30min. Chlup 2:8
17.min. Šnédar 0:5 31.min.   3:8
18.min.   1:5 32.min. Marvan 3:9
      33.min.   4:9
      34.min. Neudecker 4:10
      37.min. Chlup 4:11
      38.min-   5:11